Veškeré rozvody odpadu jak vnitřního tak venkovního provádíme z kvalitních materiálů, které se u nás osvědčily. Níže si můžete prohlédnout seznam používaného potrubí.

Použité materiály:

  • venkovní KG – Osma, Wavin
  • vnitřní HT – Osma, Wavin

Venkovní svody dešťové vody a napojení na obecní kanalizaci

Mnozí lidé podceňují výběr materiálu požívaného pro svod odpadních vod. Zapomínají na to, že jiné síly působí na vnitřní potrubí a jinou zátěž musí snášet venkovní vedení. My ovšem rozdíly pochopitelně známe. Na všech venkovních plochách tedy používáme pro kanalizaci potrubí s označením KG (oranžové barvy), které je určené pro vyšší zátěž. Není tedy problémem využít ho například pro svod dešťové vody, který vede pod místy, po kterých přejíždějí automobily.

Pro vnitřní svody odpadních vod stačí typ HT

Pokud jste byli někdy svědky vytváření kanalizačního potrubí uvnitř nemovitostí, jistě jste si všimli, že trubky jsou šedé barvy. V takovém případě se jedná o typ potrubí HT, které odolává běžným tlakům v budově a je odolné i proti agresivnějším chemickým čisticím prostředkům. Jednotlivé části kanalizačního potrubí se spojují pomocí násuvných hrdel, která jsou zajištěna gumovým těsněním s úpravou zabraňující snadnému vysunutí.


Dále zajišťujeme revizní šachty pro domovní přípojky.